in super - wyższy standard obsługi
in super - wyższy standard obsługi
Profesjonalne Doradztwo Finansowe
+48 794 788 922

Aktualności

Od stycznia 2017r. rusza nowa pula dopłat MdM
 
Na początku nowego roku odblokowane zostaną środki na zakup nieruchomości w programie "Mieszkanie dla Młodych". Jak przewidują eksperci, pula dofinansowań może zostać wyczerpana jeszcze w I kwartale 2017 roku. Aby skorzystać z programu, trzeba będzie się pośpieszyć.
Klienci, którzy chcą skorzystać z programu MDM w 2017 roku, mają już teraz możliwość składania wniosków w firmie INSUPER.
 "500 plus" a zdolność kredytowa
 
Program „500 plus” wystartował 1 kwietnia. Od tego czasu, rodzinom posiadającym więcej niż jedno dziecko wypłacane jest comiesięczne świadczenie w wysokości 500 zł na każde dziecko aż do osiągnięcia przez nie pełnoletności. Czy zastrzyk gotówki ułatwi Polakom dostęp do kredytów? Czy dzięki programowi zmieni się nasza zdolność kredytowa?
 BIK a wyliczanie zdolności kredytowej
 
Jak pokazują badania, Polacy coraz częściej i chętniej sięgają po kredyty – na dom, samochód czy sprzęt AGD. Zanim jednak bank przyzna pieniądze, oblicza naszą tak zwaną zdolność kredytową. Określa ona możliwość spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w terminach określonych w umowie. Cennych informacji bankom udziela też Biuro Informacji Kredytowej, dysponujące wiedzą o przeszłości , a zatem i wiarygodności, kredytobiorców. Na czym polega wyliczanie zdolności kredytowej? Jaki wpływ na przyznanie kredytu ma nasza historia? 
 
czytaj dalej >>